X is een begrip in de wereld van Eventlocaties & Catering.
Als freelance verkoper benader je actief bedrijven, onderzoek je hun noden en benut je commerciële kansen om onze diensten te verkopen. De focus ligt op B2B, netwerking en adviserende verkoop. Je krijgt daarbij veel vrijheid, een aantrekkelijke commissie op gerealiseerde omzet en ondersteuning van ons interne team.
Taken
Profiel
Aanbod
Wij bieden jou een freelance opdracht met daarbij de kans om vier toonaangevende merken in de event- en cateringsector te vertegenwoordigen. Hiervoor krijg je veel vrijheid en zelfstandigheid in je werk en word je ondersteund door ons intern team voor marketing, administratie en opvolging. En uiteraard bieden we jou als kers op de taart een aantrekkelijk commissiesysteem op basis van de omzet die je realiseert.
Interesse?
Reageer dan vandaag nog op deze opdracht met je profiel en motivatie én hou vooral ook 6 mei ’s avonds vrij. Dan nodigen we je immers uit bij ons voor een kennismaking. We kijken ernaar uit om van je te horen.